Biz Kimiz?
10 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında özveriyle faaliyet gösteren ProTeam H.R. İnsan Kaynakları ve Özel istihdam bürosu; geçen süre içerisinde daima kendi iş kolundaki yeniliklere ayak uydurmuş, edindiği deneyimle yeni yöntemleri buluşturarak hizmet kalitesini bir adım daha ileri taşımıştır. Türkiye İş Kurumunun "Özel İstihdam Yasası" çıktıktan sonra lisans alan özel istihdam bürolarından olan ProTeam H.R. İnsan Kaynakları; seçme, yerleştirme, bordrolama, teşvik hizmetleri, danışmanlık ve geçici iş ilişkisi konularında başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.


ProTeam H.R. İnsan Kaynakları ve Özel istihdam bürosu; kuruma özel yapılandırılan işe alım süreçleri ve geçici iş ilişkisi hizmetleri ile tüm Otel, Etkinlik, Fabrika gibi hizmete ihtiyacı olan alanlarda kendini başarısı ile kanıtlamış Türkiye’deki yasalara uygun hareket eden, personel ve işveren haklarına önem veren bir firmadır.


ProTeam H.R. İnsan Kaynakları ve Özel istihdam bürosu; etik değerlere önem veren ve profesyonel çalışmayı prensip edinmiş bir yapıdır. İstanbul'daki genel merkezinin yanı sıra İzmir'de de şubesi bulunan kurumumuz; bugün ülkemizin her bölgesinde profesyonel personel tedariği hizmeti vermektedir.
Adres: Barbaros Mah. Gülpınar Sok. No:5 D:4 Ataşehir İSTANBUL TÜRKİYE
Telefon: 0216 336 33 39
Mail: [email protected]